جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
منو اصلی

صفحه اصلی > سوالات متداول 
باتوجه به اينكه سامانه الكترونيكي نيروهاي پيمانكار شامل همه نيروهاي پيمانكاري و قرارداد مستقيم مي‌باشد، چگونه مي‌توان اطلاعات درج شده در اين سامانه را در صورت نياز تصحيح كرد؟
باتوجه به اينكه سامانه الكترونيكي نيروهاي پيمانكار شامل همه نيروهاي پيمانكاري و قرارداد مستقيم مي‌باشد، چگونه مي‌توان اطلاعات درج شده در اين سامانه را در صورت نياز تصحيح كرد؟ تاریخ ثبت : 1392/11/26
طبقه بندي : ساماندهي نيروهاي پيمانكاري ,
عنوان سوال : باتوجه به اينكه سامانه الكترونيكي نيروهاي پيمانكار شامل همه نيروهاي پيمانكاري و قرارداد مستقيم مي‌باشد، چگونه مي‌توان اطلاعات درج شده در اين سامانه را در صورت نياز تصحيح كرد؟
جواب : اين سامانه به‌منظور تسريع در انجام برنامه ساماندهي نيروهاي پيمانكاري، اطلاع‌رساني و آگاهي كاركنان شركت‌هاي پيمانكار طرف قرارداد با صنعت نفت در فعاليت‌هاي مستمر(غير پروژه‌اي) از اطلاعات ثبتي خود در سيستم مكانيزه نيروهاي پيمانكاري، سامانه الكترونيكي نيروهاي پيمانكار بر روي پايگاه اطلاع‌رساني معاونت توسعه منابع انساني و مديريت به نشاني www.pmhr.mop.ir ايجاد شده است. به اين ترتيب نيروهاي پيمانكاي شاغل در فعاليت‌هاي مستمر (غير پروژه‌اي) مي‌توانند با مراجعه به اين سامانه و با ارائه كد ملي از اطلاعات ثبتي خود اطلاع يابند و در صورت وجود مغايرت، به همراه اسناد مثبته مراتب را به واحدهاي متولي سيستم مكانيزه پيمانكاري منعكس كنند.
تعداد نمایش : 3198 <<بازگشت

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد
Copyright © 1997-2019 National Petrochemical Company - All rights reserved