صفحه اول صفحه اول توسعه منابع انسانی  سوالات متداولسوالات متداول  
يکشنبه ٠٢ آذر ١٣٩٣
منو اصلی
صفحه اصلي > معاونت دربرنامه ریزی و تجهيز منابع انسانی  > تامین نیروی انسانی 
در باره ما

امروزه در هر سازمانی ( تولیدی ، خدماتی یا آموزشی ) بمنظور اثر بخش نمودن امور و نیل بــه اهداف ، یکی از معیارها ، جذب ، آموزش و حفظ نیروهای انسانی کارآمد و متخصص میباشد . نیروی انسانی نقش سازنده و کلیدی در پیشبرد هدفها و ماموریتهای سازمان دارد و از ارکان رشد و توسعه بقای سازمان محسوب میگردد . امروزه دیگر تجهیزات ، لوازم و ماشین آلات برای انجام اثربخش امور سازمان کافی نمیباشد . لذا اهمیت قائل شدن به روابط انسانی و استفاده بهینه از نیروی فکر و مهارتهای فردی کارکنان ، سازمان را در دستیابی به اهدافش موفق میگرداند .

  ادامه مطلب

خواندنی ها
چگونه میتوانیم از زندگی خودمان لذت ببریم
چگونه میتوانیم از زندگی خودمان لذت ببریم
زندگی می تواند کاملاً متفاوت باشد برای آنها که تصمیمات مهم می گیرند، معنا و مفهوم زندگی شما همان چیزی است که خودتان هر روز با اعمال و افکارتان می سازید. زندگی از انتخاب های شما تشکیل می شود و تصمیم گیری اهمیت زیادی دارد زیرا هر انتخاب شما هم عواقب و هم فوایدی به دنبال دارد؛ سعی کنید همیشه قبل از هر تصمیم این دو را در نظر بگیرید.
 ١٣:٢٢ - 1393/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
راهکارهای مقابله با استرس
راهکارهای مقابله با استرس
روشهای مقابله با استرس 85 درصد از مسائلی که برای آن‌ها نگرانیم و در موردشان استرس داریم، هرگز اتفاق نمی‌افتند. اما اگر بازهم نگران هستید، شاید یک گیاه در محیط کار یا پیاده روی در پارک نزدیک محل کارتان راه حل مناسب شماست. بقیه مردم وقتی نگران می شوند، برای رهایی از نگرانی هایشان چه می‌کنند؟ چند درصد موسیقی گوش می‌کنند یا فیلم می‌بینند؟ شاید بهتر است در این مواقع بیشتر لبخند بزنید. اینفوگرافیک زیر به شما راهکارهای غلبه بر استرس را نشان می‌دهد
 ١٠:٤٤ - 1393/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد
Copyright © 1997-2014 National Petrochemical Company - All rights reserved