صفحه اول صفحه اول توسعه منابع انسانی  سوالات متداولسوالات متداول  
شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٣
منو اصلی
صفحه اصلي > معاونت دربرنامه ریزی و تجهيز منابع انسانی  > تامین نیروی انسانی 
در باره ما

امروزه در هر سازمانی ( تولیدی ، خدماتی یا آموزشی ) بمنظور اثر بخش نمودن امور و نیل بــه اهداف ، یکی از معیارها ، جذب ، آموزش و حفظ نیروهای انسانی کارآمد و متخصص میباشد . نیروی انسانی نقش سازنده و کلیدی در پیشبرد هدفها و ماموریتهای سازمان دارد و از ارکان رشد و توسعه بقای سازمان محسوب میگردد . امروزه دیگر تجهیزات ، لوازم و ماشین آلات برای انجام اثربخش امور سازمان کافی نمیباشد . لذا اهمیت قائل شدن به روابط انسانی و استفاده بهینه از نیروی فکر و مهارتهای فردی کارکنان ، سازمان را در دستیابی به اهدافش موفق میگرداند .

  ادامه مطلب

خواندنی ها
جملات مثبت و انرژی زا
گاهي براي ده قدم به پيش رفتن يك قدم عقب نشيني لازم است . تو آب افتادن انسان رو خفه نمي كنه زير آب موندن آدم رو خفه مي كنه . موفق کسیه که با آجرهایی که به طرفش پرتاب میکنند . خانه ای بنا کند
 ١٣:٠٣ - 1393/09/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
چگونه میتوانیم از زندگی خودمان لذت ببریم
چگونه میتوانیم از زندگی خودمان لذت ببریم
زندگی می تواند کاملاً متفاوت باشد برای آنها که تصمیمات مهم می گیرند، معنا و مفهوم زندگی شما همان چیزی است که خودتان هر روز با اعمال و افکارتان می سازید. زندگی از انتخاب های شما تشکیل می شود و تصمیم گیری اهمیت زیادی دارد زیرا هر انتخاب شما هم عواقب و هم فوایدی به دنبال دارد؛ سعی کنید همیشه قبل از هر تصمیم این دو را در نظر بگیرید.
 ١٣:٢٢ - 1393/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد
Copyright © 1997-2014 National Petrochemical Company - All rights reserved